W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nkd 13/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 436/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 604/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 129/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 314/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:40 - 10:13
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 173/21
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 177/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RNs 84/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:15 - 09:28
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 362/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:15 - 09:38
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 224/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Angelika Treider-Szeffs
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RNs 274/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 441/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Kp 44/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 213/16
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 351/23
Data 17 .06 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 34/21
Data 17 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 443/23
Data 17 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 187/23
Data 17 .06 .2024
Czas trwania 11:15 - 11:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 109/24
Data 17 .06 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Angelika Treider-Szeffs
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 281/23
Data 17 .06 .2024
Czas trwania 09:45 - 11:13
Skład Marcin Dobies