W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 373/20
Data 18.06.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 581/19
Data 18.06.2021
Czas trwania 13:30 - 14:13
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 306/19
Data 18.06.2021
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 56/20
Data 18.06.2021
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 339/20
Data 18.06.2021
Czas trwania 10:50 - 10:58
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Kp 35/20
Data 18.06.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 578/20
Data 18.06.2021
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 161/21
Data 18.06.2021
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 381/19
Data 18.06.2021
Czas trwania 08:30 - 10:48
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 286/18
Data 17.06.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 183/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 571/19
Data 17.06.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 232/19
Data 17.06.2021
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II W 390/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 41/21
Data 17.06.2021
Czas trwania 10:45 - 12:45
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 587/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 10:40 - 11:28
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 861/19
Data 17.06.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Michał Lipiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 94/21
Data 17.06.2021
Czas trwania 09:45 - 09:58
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 201/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 09:30 - 12:58
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 388/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 09:15 - 11:15
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 467/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 09:00 - 09:43
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 230/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 532/20
Data 17.06.2021
Czas trwania 09:00 - 10:38
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 332/19
Data 17.06.2021
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 420/19
Data 16.06.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Joanna Błażejewska