W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 150/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 14:35 - 16:35
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 23/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Michał Lipiński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 8/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 62/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 14:00 - 14:13
Skład Michał Lipiński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nkd 91/19
Data 28.09.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 271/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 13:20 - 13:58
Skład Michał Lipiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II W 454/20
Data 28.09.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 206/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 13:00 - 13:18
Skład Michał Lipiński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 100/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 275/20
Data 28.09.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 192/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 11:50 - 12:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 401/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 11:20 - 11:48
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 600/20
Data 28.09.2021
Czas trwania 10:00 - 11:18
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 303/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II W 275/20
Data 28.09.2021
Czas trwania 10:00 - 11:18
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 456/19
Data 28.09.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 189/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 09:40 - 09:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 319/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Michał Lipiński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 399/19
Data 28.09.2021
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 191/20
Data 28.09.2021
Czas trwania 09:15 - 11:15
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 60/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 341/21
Data 28.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:38
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 144/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 158/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 274/20
Data 27.09.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska