W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 556/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 516/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 14:20 - 16:20
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 67/24
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 14:00 - 14:43
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II Kp 37/24
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II W 464/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 321/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 514/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 13:20 - 14:18
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 116/19
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 222/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 13:00 - 14:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 527/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:18
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 699/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 12:45 - 13:28
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Co 876/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 119/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 171/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 500/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 466/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 187/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II Kp 39/24
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 236/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RNs 181/23
Data 23 .04 .2024
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Marcin Affelski