W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 145/21
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 665/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Angelika Treider-Szeffs
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 150/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 674/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RNs 239/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 10:15 - 12:15
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 324/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 13:48
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 662/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 319/21
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:28
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 179/22
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 143/22
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 09:30 - 10:13
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 669/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 545/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Angelika Treider-Szeffs
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 277/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Joanna Błażejewska
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RNs 184/23
Data 22 .02 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Kp 186/23
Data 21 .02 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 1510/23
Data 21 .02 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 1511/23
Data 21 .02 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Kp 221/22
Data 21 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II W 403/23
Data 21 .02 .2024
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Jakub Kawka
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 441/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 14:55 - 16:55
Skład Joanna Błażejewska