W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nsm 145/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 21/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 14:13
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 724/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 403/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nkd 29/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 12:45 - 13:43
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 412/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 259/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 14:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 361/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 434/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 12:15 - 12:28
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 177/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:13
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nkd 9/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:45 - 12:43
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 165/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:45 - 11:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 149/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:43
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 143/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:15 - 12:28
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 148/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:15 - 11:28
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 290/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:13
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 78/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:43
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 150/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:13
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III Nkd 17/24
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Marcin Affelski
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 395/23
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 10:15 - 10:58
Skład Aleksandra Miąsko