W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 220/19
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:15 - 11:15
Skład Marcin Affelski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II W 358/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Jakub Kawka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 470/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:28
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 494/19
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:50 - 16:50
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 169/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 152/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:40 - 14:48
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 214/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Marcin Dobies
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 125/19
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:30 - 14:38
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 367/19
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:15 - 14:28
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 948/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nkd 85/19
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:20 - 15:20
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 215/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:00 - 14:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 291/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:00 - 14:13
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 42/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 12:50 - 14:50
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 262/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 65/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 11:55 - 11:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 173/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 11:20 - 13:20
Skład Barbara Kasprzak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 32/17
Data 25.10.2021
Czas trwania 11:00 - 11:53
Skład Marcin Dobies
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 482/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 11:00 - 12:58
Skład Aleksandra Miąsko
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 154/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Barbara Kasprzak