W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Tucholi
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 226/21
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 12:15 - 14:15
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 515/22
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 456/22
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 308/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 98/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:45 - 11:45
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 118/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 118/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:15 - 11:15
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 94/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:15 - 11:15
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RNs 93/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Marcin Affelski
Teresa Wierzchowska
Jacek Grabowski
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 706/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Angelika Treider-Szeffs
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 13/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 39/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 378/23
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 178/23
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 628/23
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 14:43
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 158/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 13:28
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 184/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 11:45 - 11:58
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 707/23
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:43
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 489/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 10:40 - 10:58
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I C 306/22
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:28
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II K 176/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 09:15 - 10:38
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 16
Sygnatura II Ko 378/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 18
Sygnatura II K 89/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 13:58
Skład Monika Grabowska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 9
Sygnatura I Ns 85/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Marcin Dobies
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 246/22
Data 18 .06 .2024
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Aleksandra Miąsko