E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III Nsm 30/24 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III RC 152/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 624/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III Nsm 364/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 8/24 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III Nsm 361/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 13:45 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III Nsm 323/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III Nsm 357/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 37/24 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III RC 201/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:45 - 11:45 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 15/24 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Magdalena Kunter-Kwiatkowska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 253/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:28 |
Skład |
Magdalena Kunter-Kwiatkowska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 147/24 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Magdalena Kunter-Kwiatkowska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 208/19 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Magdalena Kunter-Kwiatkowska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 539/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III RC 200/23 |
Data | 10 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Marcin Dobies |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III Nkd 91/22 |
Data | 09 .05 .2024 |
Czas trwania | 15:00 - 17:00 |
Skład |
Marcin Affelski Teresa Wierzchowska Jacek Grabowski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III RC 142/22 |
Data | 09 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Marcin Affelski Teresa Wierzchowska Jacek Grabowski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 218/22 |
Data | 09 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | III RC 208/21 |
Data | 09 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Marcin Affelski Teresa Wierzchowska Jacek Grabowski |